48 Ay Vadeli İhtiyaç Kredisi Veren 10 Banka

İhtiyaç kredisi; en çok talep edilen bankacılık ürünlerinin başında gelmektedir. İhtiyaç kredisi sayesinde tüketicilerin acil nakit ihtiyacını karşılaması, borçlarını kapatması, eğitim ve sağlık alanında yaptıkları harcamalari finanse etmesi mümkün olmaktadır. İhtiyaç kredisi almak isteyen tüketicilerin dikkat ettiği kriterlerin başında bankaların sunmuş olduğu faiz oranları ve vade seçenekleri gelmektedir. İhtiyaç kredisi veren bankaların faiz oranları; müşterinin kredi notuna göre şekillenmektedir. Bunun yanı sıra, kendi müşterisi olan tüketicilere daha uygun faiz oranı sunan bankalar bulunmaktadır. Faiz oranlarının değişmesinin tam aksine bankaların ihtiyaç kredisi için sunmuş olduğu vade seçenekleri; her tüketici için sabittir. Bu noktada, tüketicilerin aklında 48 ay vadeli ihtiyaç kredisi veren 10 banka hangileridir sorusu bulunmaktadır. 

48 Ay Vadeli İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar 

48 ay vadeli ihtiyaç kredisi veren 10 banka arasında Akbank bulunmaktadır. Akbank; bilhassa Direkt Kredi uygulaması sayesinde kendi müşterilerine şubeye gitmeden ve belgesiz olarak 40 bin TL’ye kadar uzanan ihtiyaç kredisi sunmaktadır. Akbank ihtiyaç kredisi güncel faiz oranları; %2,08 olarak bilinmektedir. Buna göre, 10 bin TL ihtiyaç kredisini 48 ay vadeyle alan bir tüketicinin ödeyeceği aylık taksit tutarı; 359,78 TL olacaktır. 48 ay vadeli ihtiyaç kredisi veren 10 banka denilince akla Ziraat Bankası gelmektedir. Ziraat Bankası’nda 48 ay vadeli 10 bin TL ihtiyaç kredisi için faiz oranı; %1,8 olarak bilinmektedir.

Hangi Bankalar 48 Ay Vadeli İhtiyaç Kredisi Verir? 

48 ay vadeli ihtiyaç kredisi veren 10 banka arasında QNB Finansbank bulunmaktadır. QNB Finansbank’tan 10 bin TL ihtiyaç kredisi alan ve 48 ay vadeyle geri ödemeyi düşünen bir tüketiciye aylık %1,69 faiz oranı uygulanmaktadır. Enpara.com; 48 ay vadeyle ihtiyaç kredisi sunmaktadır. 10 bin TL ihtiyaç kredisi alan ve 48 ay vadeli olarak geri ödeyecek olan bir tüketiciye aylık %1,85 faiz oranı uygulanacaktır. 48 ay vadeli ihtiyaç kredisi veren 10 banka arasında ING Bank bulunmaktadır. ING Bank’tan 10 bin TL kredi almak isteyen ve 48 ay vadeyle geri ödeyecek olan bir tüketiciye aylık %1,75 faiz oranı uygulanmaktadır. 

48 Ay Vadeyle İhtiyaç Kredisi Sunan Bankalar 2019 

48 ay vadeli ihtiyaç kredisi veren 10 banka denilince akla İş Bankası gelmektedir. İş Bankası’ndan 10 bin TL ihtiyaç kredisi almak isteyen bir tüketici için 48 ay vade imkanı bulunmaktadır. Bu noktada, tüketiciye uygulanacak faiz oranı; aylık %2,2 olacaktır.  Başvuru SMS, internet bankacılığı ve mobil bankacılık, arzu edenler için ise doğrudan bankalara başvurmak yöntemi ile yapılabilmektedir. Yapı Kredi, ihtiyaç kredi tiplerini her geçen gün artırmakta, kişilere ihtiyaçlarını karşılamak üzere nakit çözüm önerileri sunmaktadır. 48 ay vadeli ihtiyaç kredisi veren 10 banka arasında Yapı Kredi yer almaktadır. Yapı Kredi’den 48 ay vadeli olarak ihtiyaç kredisi almak isteyen tüketiciye uygulanan faiz oranı; müşterinin kredi notuna göre değişmektedir. Bir diğer 48 ay vadeli ihtiyaç kredisi sunan banka ise Vakıfbank’tır. Vakıfbank’ın güncel faiz oranı ise %1,78’dir. 

48 Ay Vadeli Olarak İhtiyaç Kredisi Almak 

48 ay vadeli ihtiyaç kredisi veren 10 banka arasında Aktifbank yer almaktadır. Aktifbank’ın N Kolay kredi uygulaması sayesinde 48 aya kadar uzanan ihtiyaç kredisi, kredi notuna bakılmadan alınabilmektedir. Aktifbank’ın güncel faiz oranları; %2,89 olarak bilinmektedir. 48 ay vadeli ihtiyaç kredisi veren 10 banka başlığı altında Denizbank da bulunmaktadır. Denizbank’tan 20 bin TL ihtiyaç kredisi almak isteyen ve 48 ay vadeli olarak geri ödemek isteyen bir tüketiciye aylık %2,4 faiz oranı uygulanmaktadır. Bunun yanı sıra, günümüzde birçok bankanın 48 ay vadeli olarak ihtiyaç kredisi verdiğinden bahsetmek mümkündür.  Finansbank da bireysel krediye ihtiyaç duyan bireylerin nakit ihtiyaçlarını karşılamak adına tercih ettiği bankalar arasında yer almaktadır. Finansbank, kendisine bağlı bir kuruluş olan Enpara ile farklı kredi seçenekleri sunmaktadır. QNB Finansbank’tan kredi çekmek isteyen kişiler 1.59. TL oranından faydalanarak kredi çekebilmektedir. 15.000 TL değerinde kredi kullanmanız durumunda aylık 480 TL taksitler halinde ödemenizi yapabilir, totalde 23.000 TL’lik bir ödeme ile borcunuzu kapatabilirsiniz. QNB Finansbank’ın bir alt kurumu olan Enpara’dan da 48 ay vadeli ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz. Hem internet şubesi hem de aynı zamanda mobil bankacılık üzerinden kredi kullanımı için başvuruda bulunabilmeniz mümkün. Enpara’dan kredi kullanmak isteyen kişiler 1.82 oranındaki kredi faiz oranından faydalanabilir ve kredi talebinde bulunabilirler. 

TEB 48 Ay Vadeli İhtiyaç Kredisi

TEB 48 ay vadeli ihtiyaç kredisi seçeneği, pek çok kişinin tercih ettiği kredi tipi arasında yer almaktadır. 9 aydan 60 aya kadar kredi seçeneği sunan banka, vade oranlarına göre farklı kredi seçenekleri belirlemiştir. 48 ay vadeli ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen kişiler için seçenek sunan bankanın belirlemiş olduğu faiz et %3.30’dur. 50 TL’lik kredi tahsis ücreti ödedikten sonra, aylık 486 TL’lik taksitler halinde bankaya ödeme yapabilmeniz mümkündür. Bankanın faiz oranları kullanmak istediğiniz kredi miktarına ve ödeme için belirlemiş olduğunuz vadeye göre değişiklik göstermektedir. Banka internet bankacılığından başvuru kabul etmektedir. İnternet sitesinden de doğrudan kredi başvuru hesaplama aracını kullanabilmeniz mümkündür.

ING Bank İhtiyaç Kredisi Kullanmak

ING Bank, ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen kişiler için pek çok seçenek ile karşımıza çıkan bankalar arasında yer almaktadır. İhtiyaç kredisi konsepti ile sezonsal olarak farklı opsiyonlar ile yeni kredi kampanyaları düzenleyen banka, 48 ay vadeli ihtiyaç kredisi seçeneği ile kişilere Sonbahar kredisi önermektedir. 48 aylık vade seçeneğinden faydalanmak isteyenler için %1.70 oranı ile kredi imkanı sunmaktadır. Kullanmak istediğiniz miktara göre faiz oranı değişiklik göstermektedir. Siz de bu seçenekten faydalanarak ING Bank’tan 48 ay vade ile ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz. Banka 9 aydan 60 aya kadar vade imkanı sunmaktadır. İnternet sitesi üzerinden kolay bir şekilde başvuru yapabilirsiniz. 10.000 TL değerinde kredi kullanmak isteyen kişiler aylık 328 TL’lik taksitler halinde ödeme yapabilmektedir. ING Bank’ın internet sitesinde yer alan kredi hesaplama aracı size bu noktada yardımcı olacaktır. 48 ay vade ile ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen kişiler için yurt içinde tercih edebilecekleri çok sayıda banka bulunmaktadır. Bankaların neredeyse hepsi bireysel kredi kullanımı konusunda hizmet sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir