Cepteteb İnternet Üzerinden 10.000 TL Kredi

İhtiyaç kredisi konusunda benzersiz çözümler ortaya çıkaran Cepteteb, uzunca bir süredir ihtiyaç duyduğunuz nakit sorununa acil bir çözüm getirecektir. Bankayı tercih ederek düşük faizler ve uygun vade oranları üzerinden anında kredi alabilirsiniz. Bu şekilde konu hakkında herhangi bir zaman kaybına uğramada ve tam olarak istediğiniz doğrultuda kredi alabilme imkanınız oluşmuş olacaktır. 

Cepteteb anında kredi için belirlenen faiz oranı 1.79 olmaktadır. Maksimum vade sayısı ise 36 ay olarak belirlenebilir. Hızlı kredi kapsamında kredi başvurusunda bulunan kişiden masraf ve kefil talep edilir. Bu kampanya kapsamında en az 1000 TL kredi alınabilmektedir. 

İhtiyaç Kredisi Hesaplama

Bankayı tercih ederek 10 bin TL tutarında kredi aldığınızda ve bunu 24 aylık vade planı üzerinden ödemeyi seçtiğinizde aylık olarak yapmanız gereken ödeme 537 TL olarak belirlenecektir. Aynı tutardaki krediyi 36 aylık vade planı üzerinden ödemeyi seçenler ise aylık olarak 401 TL ödeme yapmalıdır. Bu şekilde kendinize en uygun kredi planının belirleyerek kredi başvurusunu oluşturabilir ve nakit ihtiyaçlarınızı bu sayede hızlı bir şekilde giderme yolunu seçebilirsiniz. Her bütçeye uygun olmak üzere bu adres üzerinde kredi planının bulunması mümkündür.

İnternet Üzerinden Kredi Başvurusu

CEPTETEB kredi başvurusu yapabilmek son derece kolaydır. Sadece dakikalar içinde kredi başvurunuzu oluşturabilirsiniz. Bunun yanında geri dönüşü yine aynı şekilde hızlı bir halde almış olacaksınız. Başvuru yapabilmek için bankanın resmi internet sitesinin ziyaret edilmesi lazımdır. Daha sonrasında krediler bölümüne geçiş yaparak kredi başvuru bölümü üzerinden başvuru formunu doldurmaya bakmalısınız. Başvuru formunun eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurulması istenir. Bu formda sizden istenen bilgiler arasında T.C kimlik numarası, cep telefonu numarası, gelir bilgisi gibi çeşitli bilgiler yer alır. Bu adımları doldurduktan sonra başvuru formunu gönder yazısına tıklayarak talebinizi bankaya iletebilirsiniz. Talebinize ilişkin cevap en kısa süre içinde vermiş olduğunuz cep telefonu numarasına gönderilmiş olacaktır. 

Diğer Başvuru Yolları

Bu yolun haricinde kredi başvurusunun yapılmasına olanak sağlayan başka yöntemlerde vardır. Halihazırda CEPTETEB müşterisiyseniz mobil uygulamayı kullanarak başvurunuzu anında bankaya iletebilirsiniz. Bunun için yapılması gereken şey ise bankanın resmi mobil uygulamasını akıllı telefonunuza indirmektir. Daha sonrasında banka bilgilerinizle sisteme giriş yaparak, krediler bölümü üzerinden başvuruda bulunabilirsiniz. Başvuru formunda yine aylık gelir bilgisine dair çeşitli detaylar sorulacaktır. Bu detayları eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurduktan sonra başvuru formunu gönder yazısına tıklayarak başvurunuzu anında gönderebilirsiniz. Konuya ilişkin sonucu bankaya kayıtlı olan cep telefonu numaranıza gelen kısa mesaj üzerinden öğrenmiş olursunuz. Kısa mesajda kredi başvurunuzun nasıl sonuçlandığına dair detaylar yer alacaktır. Başvurusu olumlu bulunan kişiler kısa bir süre için bankanın müşteri hizmetleri tarafından aranır. Bu süreçte müşteri hizmetleri görevlisinden kredi almak için atmanız gereken adımları öğrenebilirsiniz. 

CEPTETEB kredi başvurusuna olumlu bir yanıt verebilmek için kişilerin bazı özelliklere sahip olması şartı aramaktadır. Özellikle kişilerin düzenli ir gelirinin bulunması konu hakkında aranan ilk şartlardan biridir. Düzenli bir geliri bulunmayan kişilerin banka tarafından otomatik olarak reddedilmesi söz konusu olabilir. Öte yandan bankalar nezdinde son derece önemli bir konu olarak görülen kredi notu uygulaması, banka tarafından başvuru aşamasında incelenen detaylar arasında bulunur. Kredi notu yüksek olan bireylerin diğer başvuruda bulunan kişilere göre biraz daha kolay şartlar altında ihtiyaç kredisi alabileceğini belirtmek gerekiyor. Konuya ilişkin diğer detayları bankanın resmi internet sitesinden öğrenebilirsiniz.

Cepteteb İnternet Üzerinden 10 Bin TL Kredi Nasıl Alınır? 

İhtiyaç kredisi almak isteyenler için en uygun faiz oranlarını sunan bankaların başında TEB gelmektedir. Cepteteb sayesinde hiçbir şekilde şubeye gitmeden internet üzerinden kredi başvurusu yapmak mümkün olmaktadır. Cepteteb internet üzerinden 10 bin TL kredi almak isteyenlerin ilk olarak Cepteteb’in resmi internet adresine gitmesi gerekir. Tüketicilerin bu sayfada önlerine çıkan formu eksiksiz olarak doldurması şarttır. Tüketicinin doldurması gereken bilgiler arasında T.C kimlik numarası, cep telefonu numarası gelmektedir. Kişisel bilgilerin doldurulmasının ardından sırasıyla kredi bilgileri, çalışma/gelir/adres bilgileri, ürün bilgileri, kimlik bilgileri ve ziyaret adres bilgilerinin doldurulması gerekmektedir. Cepteteb internet üzerinden 10 bin TL kredi alma işlemleri, bu sayede çok kısa sürmektedir. 

Cepteteb İnternet Üzerinden 10 Bin TL Kredi Faiz Oranları 

Cepteteb internet üzerinden 10 bin TL kredi almak isteyenlerin üç aydan başlamak üzere 9,12,24,36,48 ve 60 ay vade seçenekleri bulunmaktadır. Bu noktada, 10 bin TL kredi almak isteyen ve bu krediyi üç ayda geri ödemek isteyen bir tüketiciye aylık %1,49 faiz oranı uygulanmaktadır. 10 bin TL ihtiyaç kredisini 9 ve 12 ayda geri ödemek isteyen birisine ise aylık %1,69 faiz oranı uygulanmaktadır. Bunun yanı sıra; 24,36,48 ve 60 aylık vadelerle 10 bin TL ihtiyaç kredisini geri ödemek isteyen bir tüketicinin tabi tutulacağı faiz oranı ise aylık %1,79 olacaktır. Kısaca ifade etmek gerekirse, Cepteteb internet üzerinden 10 bin TL kredi faiz oranları, kredinin vade süresine göre şekillenmektedir. 

Cepteteb İnternet Üzerinden 10 Bin TL Kredi Kullanım Koşulları 

Cepteteb internet üzerinden 10 bin TL kredi kullanmak isteyen birisinin 18 ile 65 yaşları arasında olması gerekmektedir. Buna ek olarak, bu kredinin aylık eşit taksitler halinde ödenmesi mümkündür. Cepteteb internet üzerinden 10 bin TL kredi başvurusu esnasında tüketiciden kefil istenmesi söz konusu değildir. Bunun yanı sıra, teminat veya ipotek istenmesine rastlanmaz. Kredi taksitlerinin internet şubesi başta olmak üzere mobil şubeden, müşteri destek merkezinden ve TEB ATM’lerinden ödenmesi mümkündür. 

Cepteteb İnternet Üzerinden 10 Bin TL Kredi Başvurusu Tamamlanması 

Cepteteb internet üzerinden 10 bin TL kredi başvurusunun tamamlanması için iki farklı yöntem bulunmaktadır. İsteyenler, form doldurarak bu krediye başvuru yapabilirler. Bu yöntemi, genel olarak, Cepteteb müşterisi olmayan tüketiciler yapmaktadırlar. Bu tüketicilerin kredi başvurularının onaylanmasının ardından TEB yetkilileri tarafından ziyaret edilmesi ve kredi kullanım limitleri başta olmak üzere birçok konuda bilgilendirilmeleri mümkün olmaktadır. Buna ek olarak, Cepteteb maaş müşterileri, Cepteteb internet bankacılığı veya Cepteteb mobil şubeyi kullanarak Cepteteb internet üzerinden 10 bin TL kredi başvurusu yapabilirler. Buna ek olarak, internet üzerinden kredi başvurusu yapanların şube kullanmamalarından dolayı daha avantajlı faiz oranlarından yararlanması söz konusu olmaktadır. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir